Automatová hra Attraction

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Automatová hra Attraction

Laboratórium plné bonusových predmetov od tvorcov Net Entertainment vám umožní nazrieť do jeho podzemného úkrytu na výhernom automate Attraction. Graficky skvelo zladený päť valcový video automat ponúka desať výherných línií, kde sa vaše výhry vyhodnocujú zľava doprava, nájdením minimálne troch zhodných symbolov. Na valcoch môžete stretnúť predmety, ktoré elektrizujú ako napríklad magnety, prepletené drôty, počítače, svetlá a klasické kartové symboly. Viac peňazí môžete na hrací účet získať aj prostredníctvom bonusových symbolov, ktorými hra Attraction disponuje.

Fascinujúce výhry v podzemnom laboratóriu!

Na hracom automate Attraction je zaujímavosťou funkcia Magnet, ktorá aktivuje opätovné roztočenia a nehybné zástupné symboly. Pri každom roztočení sa na okraji valcov objaví magnet. Medzi špeciálne symboly patrí atóm, ktorý dokáže nahradiť akýkoľvek iný symbol, aby mohla vzniknúť nová výherná kombinácia.
Vychutnajte si roztočenie valcov na automate Attraction v online kasínach za reálne peniaze a neoľutujete.

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Automatová hra Attraction a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš vnasledujúcich kasínach:

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre