Daredevil

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Daredevil hrací automat

Daredevil vyzerá presne tak, ako by mal správny hrací automat vyzerať. Kombinuje v sebe prvky novších, ale aj starších, old schoolových automatov. Nájdete tu niekoľko bonusových funkcií a prvotriednu grafiku. Určite stojí za to ho vyskúšať.

Už podľa názvu je zrejmé, že ide o hrací automat tematicky založený na komiksoch o Daredevilovi. Hra pochádza od spoločnosti Playtech, takže už vyššie spomenutá výborná grafika nie je žiadnym prekvapením. Nájdete tu päť valcov, 20 výherných línií a hneď niekoľko bonusob, ako napríklad Wild symboly, voľné kolá alebo Scatter symboly. Je jedným z hracích automatov, v ktorých môžete získať jeden z progresívnych jackpotov: Marvel Power, Marvel Extra Power, Marvel Super Power alebo Marvel Ultimate Power.

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Daredevil hrací automat a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš v kasínach

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre