3diamanty Wild Rockets

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Výherné automaty Wild Rockets

Výherné automaty Wild Rockets s množstvom farebných explózií od tvorcov Net Entertainment Vám prinášajú neopakovateľných 720 výherných línií na piatich valcoch. Divoké rakety vás naučia manipulovať s výbušninami ako rakety, delobuchy a iné. Čím viac výbušného materiálu nájdete, tým krajší ohňostroj pripravíte. Ale táto práca je veľmi nebezpečná, preto je potrebné sa to naučiť od profesionálov.

Explózia nečakaných výhier práve začína!

Ako hracie symboly sa predstavia petardy, rakety a ďalšie pyrotechnické výrobky, samozrejme okrem základných kartových symbolov. Hra tiež ponúka špeciálne symboly ako wild, scatter a roztočenia zadarmo. Krabicu s ohňostrojom stvárňuje Scatter symbol. Ten spustí bezplatné otočenia. Ak sa stretnú 3, 4 alebo 5 symbolov Scatter, aktivuje sa 10, 20 alebo 50 otočení zdarma, kde sa dajú získať veľmi slušné výhry na výhernom automate Wild Rockets.

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Výherné automaty Wild Rockets a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš vnasledujúcich kasínach:

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre