3diamanty Jackpot6000

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Hrací automat Jackpot 6000

Hlavným hrdinom hracieho automatu Jackpot 6000 je žolík, ktorý je aj pre tvorcov NetEnt veľmi obľúbených symbolom. Bude sa páčiť najmä tým, ktorí sa občas chcú vrátiť do minulosti a spomenúť si na primitívne hry s množstvom výhier. Ale teraz si môžete zahrať o rozprávkový jackpot na 3 valcoch, ktoré spolu tvoria päť výherných línií.
Na prvý riadok, môžete staviť 1 až 2 mince, ale na ďalšie len po dve. Dostaneme maximálnu stávku vo výške 10 mincí. Najcennejšií symbol je Joker. Len on môže priniesť 6000 kreditov, s podmienkou, že stávka bola maximálna.

Prestáva to byť sen, ktorý sa stáva realitou!

Jackpot 6000 je online hrací automat zadarmo, v ktorom symboly sú tvorené ako inak než ovocím.
Patrí medzi najpopulárnejšie automaty, predovšetkým vďaka skvelej hrateľnosti, na ktorú boli hráči zvyknutí z herní v 90 rokoch min. storočia.

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Hrací automat Jackpot 6000 a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš vnasledujúcich kasínach:

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre