Jimi Hendrix automaty online

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Jimi Hendrix automaty online

Skvelé hity legendárneho gitaristu si vypočujete na hracom automate Jimi Hendrix online od spoločnosti NetEnt. Jimiho stretnete v animovaných portrétoch s doprovodom najväčších hitov.
Hra s tématikou hudby ponúka dvadsať výherných línií na piatich valcoch automatu, a obsahuje funkcie Re-spins, Wild náhrady, Wild transformácie a Pick and Click možnosť, v ktorej môžete získať voľné roztočenia alebo mince.

Najlepší gitarista všetkých čias ožíva!

Gitarista, spevák a hudobná legenda v jednom – Jimi Hendrix poteší nielen svojich fanúšikov skvelou hudbou, 3D grafickým spracovaním, ale aj fantastickými výhrami vďaka funkciám, ktoré nájdete na výhernom automate Jimi Hendrix.
Ocitnete sa na chvíľu v šesťdesiatich rokoch minulého storočia, a vychutnávajte si hudobného velikána kedykoľvek chcete. Získať môžete až 80.000 mincí!

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Jimi Hendrix automaty online a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš vnasledujúcich kasínach:

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre