3diamanty Glow

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Výherné automaty Glow

Môžete si vychutnať pohľad na polárnu žiaru severskej krajiny a iné krásy vesmíru na výhernom automate Glow od firmy Net Entertainment. Pri tvorení tejto hry sa spoločnosť NetEnt zameravala na pokoj, preto môžete vidieť dokonale prepracovanú grafiku doplnenú perfektnou hudbou. Hra obsahuje dvadsať výherných línií na piatich valcoch, okrem základných kartových symbolov aj množstvo funkcií a špeciálnych symbolov, ktoré Vám získajú výhry po akých túžite. Sú nimi: Wild symboly, Free spin a Multiplier. Symbol wild nahrádza všetky symboly a výhru zdvojnásobí. Jeho symbolom je medveď zdobený ružovým drahokamom. Free spin získate v režime Wild kde sa vypláca dvojnásobne. Počas Free spinu môžete získať až 5 točení zadarmo navyše.

Polárna žiara prináša vytúžené výhry!

Symboly na výhernom automate Glow sú polárné zvieratá ako: sova, sob, vlk alebo líška a majú veľmi zaujímavý dizajn, sú zdobené rôznymi farbami drahých kameňov. Grafika spolu so zvukovými efektami dotvárajú príjemnú atmosféru a pokoj tejto hre, ktorú si môžete zahrať pre zábavu zadarmo, alebo za reálne peniaze v EU kasínach s licenciou.

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Výherné automaty Glow a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš vnasledujúcich kasínach:

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre