3diamanty Demolition Squad

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Hracie automaty Demolition Squad

Hracie automaty Demolition Squad, ktoré pochádzajú z dielne Net Entertainment Vám prinesú množstvo úžasných symbolov, skvelú animáciu a zvukové efekty, s ktorými si užijete zábavné dobrodružstvo. Ak potrebujete niečo vyhodiť do povetria, poprípade zbúrať, poradí Vám s tým demolačná čata pripravená na každú situáciu. Zoznámte sa s tímom expertov z rôznych odborov, ktorí sa špecializujú na prácu s výbušninami, niektorí režú autogénom kovové konštrukcie, ďalší pracujú so špeciálnym náradím. K dispozícií máte päť valcov, štyri rady s neuveriteľnými 40 výhernými líniami. Hra obsahuje kartové symboly, ale taktiež špeciálne symboly ako Wild a Scatter. Wild symbolom je výstražný štítok, scatter symbol je demolačný žeriav s guľou, samozrejme môžete získať aj roztočenia zadarmo.

Vybúrajte si zaujímavé výhry!

Demolačná čata má k dispozícii nielen špecializované vybavenia, ale dokonca aj robota. Toto všetko zažijete na valcoch hracích automatoch Demolition Squad zadarmo. Ak vyskúšate spolupracovať so skvelým tímom, vo vašich peňaženkách porastú príjmy neuveriteľných tempom vo vybraných licencovaných kasínach, kde máte možnosť získať aj zaujímavé vstupné bonusy.

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Hracie automaty Demolition Squad a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš vnasledujúcich kasínach:

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre