3diamanty Yggdrasil The Tree of Life

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Výherný automat Yggdrasil The Tree of Life

V starej škandinávskej mytológii, Yggdrasil je veľký strom, ktorý obsahuje všetky rôzne svety. Výherný automat Yggdrasil The Tree of Life od tvorcov Microgaming prináša vďaka svojej zaujímavej grafike všetkým hráčom Strom života s množstvom bonusov, a rôznymi ďalšími super funkciami. To všetko môžete získať, na piatich valcoch s 243 výhernými líniami, ak nájdete tri alebo viac rovnakých symbolov, ktoré sa objavia postupne na valcoch.

Strážte si strom života plný výhier!

Na výhernom automate Yggdrasil The Tree of Life môžete stretnúť Wild symbol, ktorý predstavuje starého nórskeho bojovníka, ktorý môže nahradiť akýkoľvek iný symbol pre vytvorenie výhry. Ak natrafíte na tri alebo viac scatters - Yggdrasil, tak začne Bonusová hra. Okrem spomínaných špeciálnych bonusov hra ponúka kartové symboly s nižšími výhrami, a symboly, ktoré stvárňujú zvieratá z lesného prostredia ako jeleň, orol, veverička a hada.
Môžete si ju vyskúšať zahrať pre zábavu zadarmo, alebo za reálne peniaze v licencovaných kasínach.

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Výherný automat Yggdrasil The Tree of Life a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš vnasledujúcich kasínach:

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre