3diamanty Crazy Cows

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Automaty Crazy Cows online

Zažite skvelé dobrodružstvo na veselej farme plnej zábavných zvierat, ktoré Vám v úžasnej animácii predstavuje firma Play´n Go na piatich valcoch s pätnástimi výhernými líniami. Zvieratká na farme sa rozhodli usporiadať skvelú párty, na ktorú ste práve dostali pozvánku. Budete sa zabávať a zároveň budete odmenený špeciálnymi bonusmi, ktoré Vám automaty Crazy Cows online prinášajú.

Keďže je to hra s farmárskou tématikou, je samozrejmosťou, že symboly budú predstavovať symboly zvierat, ako napríklad: wild symbol predstavuje býk, pes v búde je scatter symbol a stodola je Bonus, ale tiež náhrdelník srdce, kukurica, krava a základné kartové symboly. Okrem klasických výherných kombinácii hra ponúka niekoľko špeciálnych kombinácií, ktoré Vám prinesú vysoké výhry.

Kravička skokanka vám získa neuveriteľné odmeny!

Ak na automate Crazy Cows online wild symbol objaví na treťom valci, roztiahne sa a pokryje úplne celý valec. Ak je na treťom valci roztiahnutý wild symbol a na druhom a štvrtom valci je symbol s náhrdelníkom, spustí sa roztočenie zadarmo. Ak sa objavia tri voľne umiestnené symboly bonusu, aktivuje sa bonusová hra. Vašou úlohou je vybrať kravu, ktorá skočí z dosky do bazéna. V závislosti na kvalite skoku dostanete určitý počet roztočení zadarmo a peňažnú výhru.

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Automaty Crazy Cows online a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš vnasledujúcich kasínach:

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre