3diamanty Cosmic Fortune

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Automaty online Cosmic Fortune

Vyskúšajte si úžasne prepracovanú hru na automate online Cosmic Fortune od tvorcov spoločnosti Net Entertainment, kde je možnosť získať neuveriteľných 5 jackpotov v jednej hre. Otvára sa Vám cesta do vesmíru, kde vás budú sprevádzať rôzne vesmírne bytosti, astronauti, roboti, mesiac, planéty a samozrejme nesmú chýbať raketoplány.

Vesmírne dobrodružstvo otvára dvere stať sa milionárom!

Toto všetko sa predstaví na 5 valcoch, 3 radách s 15 výhernými líniami. Súčasťou hry sú aj 2 bonusové kolá, funkcie Avalanche a Free Falls, symboly Scatter a Wild ako aj jackpoty! Funkcia Avalanche spočíva v tom, že valce sa netočia, ale symboly na seba padajú zhora. V tomto prípade sú to guličky, v ktorým sú umiestnené rôzne vesmírne bytosti.
Počas hry na automate online Cosmic Fortune máte šancu získať jeden z 3 progresívnych jackpotov alebo jeden z dvoch fixných, ktoré sú o niečo nižšie.

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Automaty online Cosmic Fortune a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš vnasledujúcich kasínach:

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre