3diamanty Mr Green Moonlight

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Hracie automaty Mr Green Moonlight

V hre sa odohráva príbeh Mr Green St James Street z 30. októbra roku 1865, v ktorom noviny opisujú ako stratil snúbenicu a on potrebuje nájsť lovca - Vlkolaka.
Dej tejto hry sa odohráva v tmavých uliciach, kde sa prenasleduje divoké zviera "Vlkolak", ktoré sa živý osamelými dušami. Ale žiaľ nikto netuší, čo ho čaká... Chce sa pomstiť za ženu, ktorú najviac miloval...
Hracie automaty Mr Green Moonlight boli vytvorené spoločnosťou NetEnt, ponúka až dvadsať výherných línií na piatich valcoch a je dostupná iba v kasíne mr Green. Predstavuje unikátne symboly "Moonlight Wilds", ktoré sú rozprestreté cez valce a spojené vo výherné kombinácie. Tento vzrušujúci automat má Free spin bonusové kolo a multiplikátor 5xnásobok.
Na hracom automate Mr Green Moonlight je práve čas na lov "vlkolaka". Nenechajte si újsť takúto príležitosť a zmocnite sa všetkých možností, ktoré táto hra ponúka, pretože nie je to malý peniaz!

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Hracie automaty Mr Green Moonlight a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš vnasledujúcich kasínach:

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre