3diamanty Cool Jewels

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Hrací automat Cool Jewels

Zhodnoďte svoje stávky na väčšej ploche nového hracieho automatu Cool Jewels, ktorý obsahuje až 6 stĺpcov a 6 radov, a nie je úplne tradičným automatom. Hra pochádza od tvorcov Williams Interactive a prináša množstvo funkcií a bonusov, s ktorými môžete získať vysnívané výhry, ktoré potešia nadšencov ligotavých diamantov rôznych tvarov a farieb. Výhry sa dajú vytvoriť hocikde na valcoch, či už vertikálne alebo horizontálne, ak sa zobrazia štyri alebo viac rovnakých symbolov. Základné symboly tvoria rôzne druhy drahých kameňov a všetky majú rovnakú hodnotu. Existujú aj symboly, ktoré sú označené x10. Tieto symboly explodujú, vybuchujú a vysielajú blesky, vďaka tomu môžete získať vyššie sumy peňazí. Ak natrafíte na špeciálne symboly môžete získať bonusovú hru, alebo roztočenia zadarmo. Tento jednoduchý hrací automat Cool Jewels si môžete zahrať pre zábavu zadarmo, ale aj za skutočné peniaze v kasínach s licenciou.

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Hrací automat Cool Jewels a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš vnasledujúcich kasínach:

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre