Hracie automaty Seasons

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Hracie automaty Seasons

Automatová hra Seasons od spoločnosti Yggdrasil je inšpirovaná štyrmi ročnými obdobiami, ktoré nám odovzdávajú energiu a svoju krásu počas celého roka. Pripomeňte si svoje obľúbené obdobie roztočením piatich valcov, ktoré ponúkajú úžasných dvadsať výherných línií. Čaro čerstvých scenárov prírody vám dopraje jedinečný zážitok, kde môžete získať aj množstvo bonusov a funkcií, ktoré vám prinesú ešte viac peňazí na váš hrací účet.

Zážitok, ktorý musíte vidieť!

S pestrou grafikou a symbolmi sa ocitnete v nostalgickom prostredí jesene, v horúcom lete, či mrazivej zime na valcoch výherného automatu Seasons.
Oceníte rôzne kombinácie výhier, ktoré dosiahnu 1.000 násobok stávky, ako napríklad kombináciou piatich znakov zobrazujúcich jahody, symboly žolíka a štyri rôzne režimy prehrávania. Každých 10 odohraných hier sa odohráva striedanie ročných období, kde v každej sezóne sa aktivujú špeciálne bonusy. Počas zimného režimu, napríklad Wild symbol znázorňujúci zajaca vytvorí nové zástupné symboly, zatiaľ čo v režime jarného obdobia symbol zobrazujúci sovu vzlietne do nových pozícií valcov, kde aktivujete funkciu Re-Spin.

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Hracie automaty Seasons a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš v kasínach

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre