Neon Staxx

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Hracie automaty Neon Staxx

Najnovšia novinka spoločnosti Net Entertainment Hracie automaty Neon Staxx sa pýši päticou otáčavých bubnov so štyridsiatimi výplatnými líniami.
Asi tou najzaujímavejšou výhernou funkciou je tu však SuperStaxx, v rámci ktorej sa pozície blízke a susediace na bubnoch vždy premenia na jeden ďalší symbol, no a samozrejme, keď je táto zostava symbolov zhodná, znamená to pre vás veľkú výhru.
Vyskúšajte aj iné Automatové hry, ktoré kombinujú výhody mnohých druhov hier, takže fanúšikovia z celého sveta si nájdu niečo pre seba na výhernom hracom automate Monopoly big Event.

Zažite super neónovú párty s očarujúcou výhrou!

Autori taktiež nezabudli na Free Spins, ktorých je dokopy dvadsať. Ak patríte medzi obdivovateľov osemdesiatych rokov, vynikajúci výherný automat Neon Staxx odráža práve toto obdobie. Hrať ho môžete z počítača alebo na mobile, zdarma alebo za peniaze, a to od 0,20 Eur do 100 Eur na jedno roztočenie. Ak vám bude šťastie priať, môžete sa tešiť na hlavnú cenu až 40 000 Euro.

Na piatich valcoch je možnosť získať až 40 výplatných línií. A keď vytočíte 3 a viac Scatter symbolov trojuholníkov, získate až 20 roztočení zadarmo. Najlepšia cesta k fantastickým výhram vedie cez špeciálny symbol SuperStaxx, ktoré môžu pokryť celý valec.

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Hracie automaty Neon Staxx a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš vnasledujúcich kasínach:

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre