3diamanty Thunderstruck

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Hracie automaty Thunderstruck

Neopakovateľný zážitok s mocným bohom Thorom na hracom automate Thunderstruck. Od tvorcov spoločnosti MicroGaming si ho môžete vyskúšať na piatich valcoch s deviatimi výhernými líniami, ktorý je plný jedinečných funkcií. Táto atraktívna hra ponúka množstvo zábavy a nezabudnuteľných chvíľ v pohodlí domova. Pomoc pri hľadaní zaujímavých výhier získate aj vďaka skvelým symbolom, veľmi známym Thorovym nástrojom ako sú kladivo, palica a pás, ktorý strieľa blesky. Všetko zohráva veľmi dôležitú úlohu v tejto obľúbenej hre.

S Thorom sa oplatí riskovať !

Hracie automaty Thunderstruck vám pripomenú legendu o Thorovi, severskom bohu hromu, dažďa, neba a plodnosti zeme. Skvelé grafické spracovanie, animácie spolu so zvukovými efektami Vám obohatí ešte viac zážitok z výherných kombinácií, ktoré môžete získať špeciálnymi symbolmi, ako je napríklad Wild, Scatter, roztočeniami zadarmo, ale aj symbolmi ako kladivo, palica a pás, ktorý strieľa blesky.

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Hracie automaty Thunderstruck a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš vnasledujúcich kasínach:

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre