3diamanty Thunderstruck2

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Hracie automaty Thunderstruck 2

Hracie automaty Thunderstruck 2 nadväzujú na svojho predchodcu, keďže mali veľký úspech tvorcovia Microgaming sa rozhodli pre ďalšie pokračovanie tejto zaujímavej hry. Táto vylepšená verzia má skvelých 243 výherných línií na piatich valcoch, ktorými vás budú sprevádzať hlavný hrdinovia bohovia a králi severu ako Thor, Loki a Odin. Vedľa postáv tu sú ešte symboly kladív alebo dlhých lodí, ktoré vám môžu pripomínať krásne vikingské lode. Hra ponúka širokú paletu špeciálnych symbolov a funkcií, ako: Žolík, štyri odlišné bonusy, Scatter, štyri rozdielne odmeny, voľné otočenia a tiež populárne násobiče, ktoré násobia výhry 2 až 6 krát.

Vyhrávajte s hrdinami severskej krajiny.

Vydajte sa na cestu do fantastickej ríše a vyskúšajte svoje šťastie, lebo výhry, ktoré môžu byť vaše sú skutočne lákavé. Hracie automaty Thunderstruck 2 si môžete zahrať aj pre zábavu zadarmo, alebo za skutočné peniaze v našich licencovaných kasínach.

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Hracie automaty Thunderstruck 2 a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš vnasledujúcich kasínach:

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre