3diamanty Super Nudge

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Automaty Super Nudge online

Jednoduchý trojvalcový automat Super Nudge online, ktorým tvorcom je Net Entertainment sa skladá zo základnej časti - dolnej a z hornej časti. Symboly v hre tvoria klasické obrázky ovocia, zvončeky aj koruny. Pred začatím hry je potrebné si nastaviť mincovú hodnotu, vklad a výherné línie. Hra ponúka päť výherných línií. Stačí Vám len 10 centov a spustia sa Vám 3 valce v dvoch radách. Maximálnou stávkou na jedno kolo je hodnota 10 eur. V hre sú nastavené dva hracie varianty, normálna varianta a varianta Supermeter. Na oboch je možnosť aktivovať až päť výherných línií. Ak máte radi riziko a vsadíte najvyšší možný vklad, aktivuje sa Vám spomínaná varianta Supermeter. Tá sa nachádza v hornej časti hracej plochy, v ktorej sa dajú dosiahnuť oveľa vyššie výhry ako normálnej dolnej variante.

Jednoduchý automat prináša očakávané víťazstvo!

Symboly v hre tvoria klasické obrázky ovocia, zvončeky aj koruny. Ak získate symboly troch korún, dostanete sa do varianty Supermeter, a potom už hráte o skutočne zaujímavé sumy peňazí. Do bonusovej hry sa môžete dostať len vtedy, ak hráte s maximálnou stávkou a môžete staviť 10, 20, 40 alebo 60 mincí. Ak stavíte napríklad 20, dostane 1 Nudge (štuchnutie), pri stávke na 40 zasa 2 Nudges a pri 60 dokonca 3 Nudges. Vtedy zbierate Supermeter body, ktoré sú využiteľné v spodnej teda základnej variante. V Supermeter variante automaticky aktivujete aj Nudge-funkciu, ktorou získavate viaceré točenia. Takto môžete získať na automate Super Nudge online veľmi slušnú výhru v kasínach s licenciou.

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Automaty Super Nudge online a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš vnasledujúcich kasínach:

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre