3diamanty Dazzle Me

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Automaty online Dazzle Me

Hra od spoločnosti NetEnt na automate online Dazzle Me je 5 valcová, na ktorej sa dá vyhrávať až na 76 stávkových výherných radov so skvelou farebnou a žiariacou grafikou. Valce a niekoľko ďalších klasických výherných symbolov sú posypané nielen šperkami... Hlavnými symbolmi sú pestrofarebné žiarivé diamanty rôznych tvarov, potom tam nájdete symbol čísla 7 a zvonček. Hra obsahuje množstvo funkcií, ktorými znásobite svoje výhry, napríklad pri troch a viac symbolov Free Spin sa aktivujú točenia zadarmo. Vyhrať môžete až 152000 mincí.

Zbierajte si trblietavé drahokami!

Pozbierajte si všetky diamanty a urobte si radosť. Nechajte sa unášať touto briliantovou hrou plnou prekvapení a výhier len na automatoch online Dazzle Me zdarma. Môžete si ju zahrať pre zábavu, alebo za skutočné peniaze v legálnych kasínach EU.

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Automaty online Dazzle Me a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš vnasledujúcich kasínach:

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre