3diamanty Drive: Multiplier Mayhem

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Výherné automaty Drive: Multiplier Mayhem

Poďte na okružnú jazdu na super športiaku, ktorý má pod kapotou veľa koní a skvelý upravený dizajn. Pach benzínu a zvuk motora vám dopraje skutočný pôžitok z tejto zbesilej jazdy mestom. Svetlá reflektorov nebudete ani vnímať pri rýchlosti akú vyskúšate, čaká vás množstvo zábavy prešpikovanej mnohými skvelými funkciami a bunusmi, ktoré výherné automaty Drive: Multiplier Mayhem ponúkajú svojim nadšencom a fanúšikom zároveň.
Roztočte všetkých päť valcov s pätnástimi výhernými líniami a naštartujte svojho tátoša, ktorý je pripravený vyhrať každý pretek s akýmkoľvek súperom.

Vychutnajte si pôžitok z jazdy!

Výherné automaty Drive: Multiplier Mayhem vám spríjemní perfektná 3D grafika s výnimočnými efektami, kde na vás čakajú wild symboly s multiplikátorom, bonusová hra s voľnými točeniami zadarmo, s množstvom zaujímavých výhier.
Hlavným bonusovým symbolom automatu je Multiplier Wilds symbol, ktorý slúži ako Wild symbol a môže sa objaviť kdekoľvek na valcoch, a zastupuje všetky ostatné symboly okrem scatter a Nitro symbolov. Ale pretože Wild symbol obsahuje v názve aj slovo Multiplier, tak okrem zástupnej funkcie zároveň násobí Vašu výhru. Hodnota násobiteľa vždy zodpovedá, na ktorom valci sa objaví Wild symbol - jeho hodnota je teda 1-5. Ak sa v jednej víťaznej stávkovej rade nachádza 2 alebo viac symbolov Multiplier Wild, tak sa ich hodnoty vzájomne vynásobia.
Ďalším symbolom je Scatter symbol. Ten sa objavuje na valcoch 2, 3 a 4 a ak ho trafíte na všetkých troch valcoch, získate 10 voľných roztočení. V rámci voľných spinov sa objavujú špeciálne symboly Nitro, ktoré prinášajú ďalšie voľných roztočenia a tiež sa vďaka nim objavujú v hornej vrstve Multiplier symboly a to kdekoľvek na valcoch.
Symboly Nitro sa tiež nasčítávajú na ukazovateli. Za každé 3 Nitro symboly postúpite do ďalšej úrovne a stretnete sa s iným pretekárom. Čím viac Nitro symbolov získate, tým viac vyhráte!

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Výherné automaty Drive: Multiplier Mayhem a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš vnasledujúcich kasínach:

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre