3diamanty Space Wars

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Automaty Space Wars

Podivne vyzerajúce rasy podobajúce sa mimozemšťanom stretnete na automate Space Wars od firmy NetEnt, ak sa zapojíte do výpravy na cestu do vesmíru. Hraciu plochu vypĺňa obraz našej zeme vo vesmíre na piatich valcoch so 40 výhernými líniami. Podivné malé stvorenia rôznych farieb a tvaroch pohybujúcich sa po valcoch Vám nedajú vydýchnuť na potulkách. Ale nemáte sa čoho báť, pretože Vám prinesú neskutočné množstvo bonusov a funkcií, s ktorými získate možnosť zbohatnúť o nemalé čiastky peňazí.

Malé stvorenia prinášajú vysoké výhry!

Fanúšikovia science fiction si prídu na svoje aj prostredníctvom úžasne spracovanej zábavnej grafiky, tiež zvukovým efektom sa priblížime viac do deja tejto hry. Najviac plateným symbolom na automate Space Wars je červený kryštál moci.
Tiež ponúkajú extra funkciu nazvanú Re-Spin. Môžete si ju zahrať pre zábavu zadarmo, alebo za skutočné peniaze vo vybraných licencovaných kasínach.

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Automaty Space Wars a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš vnasledujúcich kasínach:

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre