3diamanty Cats

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Výherný automat Cats

Zaujímavé dobrodružstvo plné bonusov a úžasných výhier Vás čaká na výhernom automate Cats. Pochádza z dielne spoločnosti IGT gaming, a ponúka až 30 výherných kombinácií na 5 valcoch. S divokými mačičkami sa prenesiete do savany, v ktorej bojujú o každodenné prežitie aj tieto mačičky. Okrem toho, že sa rady zohrievajú na slniečku, sú schopné za svojou korisťou prejsť denne množstvo kilometrov, a v tejto hre tak možnosť získať pre vás skvelé výhry. V africkej púšti sa preháňajú leopardy, levy, tigre, rys červený a gepardy, okrem nich sa v hre nachádzajú tiež kartové symboly J, Q, K a A.

Vytrvalé mačičky pre vás získajú bohatstvo.

Hlavným bonusom na výhernom automate Cats je Split symbols, čo znamená, že niektoré symboly sa rátajú ako dva, nie ako jeden. To znamená, že môžete vytvoriť kombináciu až desiatich symbolov, čo podstatne navyšuje možnú výhru.

Okrem toho sú tu aj voľné kolá, ktoré môžete hrať, keď nájdete 5 alebo 6 symbolov mačacieho odtlačku na stredných troch valcoch. Získať môžete 5 alebo 10 voľných kôl, pričom za každú ďalšiu mačaciu packu sa ich počet zvýši.

Veľmi výhodné pri týchto voľných kolách v hracích automatoch Cats je, že vzhľadom na Split symbols sú výhry oveľa vyššie ako v iných automatoch.

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Výherný automat Cats a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš vnasledujúcich kasínach:

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre