3diamanty Sparks

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Hracie automaty Sparks

Hrací automat Sparks (v preklade z anglického jazyka "Iskry") funguje ako akákoľvek iná hra s piatimi valcami, kde sa hráči snažia vytočiť päť po sebe idúcich výherných symbolov, čo im garantuje príslušnú výhru.
Symboly iskier (tu označovaných ako "Expanding Cloning Wild") na tejto hre v okamihu vytočenia sa "zapália" okolo ležiacich symbolov, následne sa prehodia takým spôsobom, aby výherné riadky, ktoré nimi prechádzajú, boli výherné.

Sparks roznášajú iskrivé mega výhry!

Iskry majú dosah až o niekoľko polí a to nielen vertikálne, ale aj horizontálne. V prípade potreby sa však rozprsknú do všetkých smerov naraz, čo môže znamenať žatvu. Tvorcovia spoločnosti NetEnt prinášajú až 20 výherných kombinácií na 5 valcoch s 3 radami. Ako jeden z mála automatov umožňuje aktivovať možnosť, vďaka ktorej hráte oboma smermi - teda klasicky a k tomu navyše zrkadlovo, čo znamená ešte 2x toľko výhier.

Ďalšou príjemnou vlastnosťou na hracom automate Sparks sú bonusové symboly vrátane klasického "Wild", ktorý môže zastúpiť akýkoľvek potrebný symbol na hernom poli, pričom na jednom jedinom mieste na seba môže prevziať hneď niekoľko podôb podľa toho, aký symbol v akom riadku chýba.

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Hracie automaty Sparks a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš vnasledujúcich kasínach:

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre