3diamanty Zombies

Táto automatová hra a omnoho viac v týchto internetových kasínach:

Výherné hracie automaty Zombies

Zažite vzrušujúce dobrodružstvo pri stávkach na výhernom hracom automate Zombies! Mnoho natočených filmoch, napísaných kníh a vymyslených príbehov o chodiacich mŕtvolách, ktoré boli kruté a nemilosrdné bytosti a živili sa ľudskou krvou a mäsom. Net Entertainment sa rozhodla dať svojim hráčom príležitosť pobaviť sa zabíjaním zlých príšer pomocou sekery a obuškov na hre Zombies. Budete sa musieť spoliehať len na vlastné šťastie. Vyskúšajte si to na 5 valcoch, 3 radách s 20 výhernými líniami vo virtuálnom svete, osídlenom zombie, v ktorom každý nielenže môže zabiť mŕtvych, ale aj zarobiť slušné peniaze.

Zarabájte veľké sumy peňazí a porazte zombiekov!

Samozrejme, výherné automaty Zombies sú bohaté nielen na základné výhry, ale máte možnosť vďaka Bonus hre, Wild symbolom, Scatter symbolom, Multiplier a Free Spins získať nečakané mega peňažné výhry.
Wild symbol sa rozšíri na valcoch, a nahradí tak sám ďalšie symboly. Toto premení automat Zombies na naozajstný bankomat. A Scatter dokonca umožňuje spúšťať všetky kolesá zadarmo.

Len pre skutočných hráčov

...a zodpovedných. Skôr ako vstúpiš do kasína si prosím uvedom, že nie vždy je možné len vyhrávať a občasná prehra je proste "part of the game"!

Výherné hracie automaty Zombies a stovky iných automatových alebo kasínových hier v top kvalite nájdeš vnasledujúcich kasínach:

Všetky kasína poskytujú skvelý vstupný bonus. Odporúčame preto raz za čas prejsť z kasína do kasína nakoľko práve "sign up" bonusy bývajú najvýhodnejšie

Info o hre